SANAL SEKRETER

1-Sanal Sekreterlik Hizmeti Almak için ne gerekiyor?

Sadece ihtiyaçlarınıza uygun BackOfis Sanal Sekreterlik paketlerinden bir tanesi seçmeniz yeterli olacaktır, diğer bütün altyapıyı BackOfis sizin adınıza halledecektir. Hali hazırda ofis numaranız var ise, numaranızı birkaç numara tuşlaması ile BackOfis‘e yönlendiriyor olacaksınız, eğer henüz numaranız yok ise de BackOfis size bir numara tahsis ediyor olacaktır.

2-Şirket telefon numaramı değiştirmek durumunda mıyım?

Tabii ki hayır, şirket telefonunuzu birkaç tuşlama ile BackOfis‘e yönlendiriyor olacaksınız ve böylelikle artık şirket telefonlarınızı BakcOfis profesyonel ve deneyimli sekreterleri karşılıyor olacak.

3-BackOfis’ten Ofis numarası tahsisi istersem, numarayı ofisime veya evime mi bağlıyorsunuz?

BackOfis size tahsis ettiği numaraları barındırıyor olacaktır, böylelikle numara bağlatma gibi prosedürsel işlerden sizi tamamen soyutluyor olacağız.

4-Cep telefonumu da BackOfis‘e yönlendirebiliyor muyum?

Tabii ki, şirket hattınıza ek olarak cep telefonlarınızı da BackOfis‘e yönlendirebilecek, böylelikle ulaşılamaz olduğunuz durumlarda dahi, cep telefonlarınız da profesyonelce karşılanıyor olacak.

5-Çağrılarımı telesekreter mi karşılayacak yoksa gerçek bir sekreter mi?

Tabii ki, çağrılarınız BackOfis‘in profesyonel ve deneyimli sekreterleri tarafından karşılanacaktır. Seçtiğiniz Sanal Sekreterlik paketine göre ise, arzu ederseniz de çağrılarınız şirketinize özel bir anons ile karşılanacak, ilgili tuşlama yapıldıktan sonra yine BackOfis sekreterleri tarafından karşılanacaktır.

6-Şirketime bir telefon geldiğinde BackOfis bu telefonu nasıl karşılayacaktır?

Siz nasıl isterseniz o şekilde karşılıyor olacağız. İyi günler ABC Avukatlık Bürosu… İyi akşamlar XYZ Reklam Ajansı… Ya da kullanılmasını istediğiniz standart bir anons varsa o da kullanılabilir: Merhaba, ASD Dış Ticaret, size nasıl yardımcı olabilirim.

7-Telefon bağlamak için uygun olup olmadığımı nasıl bileceksiniz?

Gelen çağrıyı karşılar (telefonu cevaplar), beklemeye alır ve size ulaşırız. Arayan kişiyi ve kısaca arama nedenini belirterek görüşmeyi isteyip istemediğinizi sorarız ve sizin yönlendirmenize göre çağrıyısize aktarır veya istediğiniz şekilde not alarak profesyonelce sonlandırırız.

8-Sanal Sekterlik hizmeti aldıktan kaç gün sonra hizmet almaya başlayabilirim?

Sanal Sekreterlik paketiniz seçip, satın almasını gerçekleştirdikten sonra en geç 24 saat içinde bütün altyapınız hazır olacak ve şirket telefonlarınız BackOfis tarafından karşılanmaya başlayacaktır.

9-Hizmet Sözleşmesinin süresi ne kadardır ? Herhangi bir taahhüt verecek miyim?

BackOfis‘ten Sanal Sekreterlik hizmeti alabilmek için herhangi bir taahhüt vermenize kesinlikle gerek yoktur. Minimum hizmet süresi 1 ay olmak ile beraber, hizmetlerimize ihtiyacınız kalmadığında veya hizmetlerimizden memnun kalmadığınızda, istediğiniz zaman hizmet alımınısonlandırabilirsiniz.

10-Mesai saatleriniz nedir?

Resmi tatil günleri hariç bütün yıl boyunca hafta içi 08.30 -18.00 arasında BackOfis Sanal Sekreterlik hizmetlerinden faydalanıyor olacaksınız. Mesai saatlerimiz dışında, çağrılarınız seçtiğiniz pakete uygun bir telesekreter hizmeti ile karşılanıyor olacaktır.