Sanal Sekreter

contact_imgBackOfis Sanal Sekreter Hizmeti; ofisiniz olsun veya home-office çalışıyor olun, şirket telefonunuzun, Sekreteriniz profesyonel ve deneyimli canlı sekreterler tarafından şirket unvanınız ile karşılanmasıdır.Sekreteriniz sizin yerinize telefonlarınıza bakacak, talep ettiğiniz senaryolara uygun şekilde, belirtmiş olduğunuz cep telefonuna veya alternatif sabit numaralarınıza çağrılarınızı aktaracak veya uygun gördüğünüz size özel tasarlanmış yöntemler ile notlarınızı alıp e-posta ile size aramaları rapor edecektir. Böylelikle, artık sizin de diksiyonu düzgün, temsil yeteneği yüksek, yoğun telefon trafiğini yönetebilecek kadar becerikli, mesajlarınızı alabilecek ve hiçbirini atlamadan size iletecek kadar dikkatli bir sekreteriniz olacaktır.

buton


Sanal Sekreterlik

1- Sabit şirket numaranız var ise ; bu numara operatörünüz tarafından ya da alternatif cihazlar aracılığı ile merkezimize yönlendirilir.

2- Eğer bir ofis numaranız yok ise, Sanal Sekreteriniz bulunduğunuz ilin alan kodu ile, İstanbul için 0212 ve Ankara için 0312’li vs. gibi bir numarayı anında sağlayacaktır,

3- Müşteriniz şirket / ofis numaranızı veya numaranız yok ise bizim size tahsis ettiğimiz numaranızı arayacak,

4- Çağrınız sizin istemiş olduğunuz senaryo ile karşılanacak

5- Sekreterlerimiz firmanız adına, çağrılarınızı profesyonelce karşılayacaktır,

6- Sizin tespit edeceğiniz senaryolara göre ilgili çağrıları ilgili firma kontaklarınıza, aynı ofiste çalışıyormuş gibi anlık olarak yönlendirecek veya arayan bilgisi ve talepleri size e-posta ile iletilecektir,email-marketing

7- Müşteri aramalarını anlık yönlendirme, ödeme aramalarını not etmek gibi farklı senaryolar oluşturabiliyor olacaksınız,

8- Her çağrının sonlanmasına müteakip, tüm çağrı senaryosu içinde olan detaylar (arayan bilgisi, telefon numarası, müşterinin notu) size mail ile gönderilecektir.

9- Dilerseniz kargo takibi, faks takibi ve randevularınızın takibini de sizin adınıza gerçekleştirebilir.

Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Copyright backofis.com @2015 Designed by Smartcat Smartcat Logo
})