Sanal Ofis Numarası

Sanal Ofis Numarası Nedir?

Sekreteriniz size şehir içi bir sanal telefon numarası sağlar.(212 000 00 00 yada 0850 000 00 00 benzeri) kartvizitinize bu numarayı bastırır ve çevrenize bu numarayı şirket hattı olarak verebilirsiniz.

Sanal Faks Hizmeti Nedir ?

Günümüzde, gelişen alternatif teknolojiler ile kurumlar arası faks gönderimi ve alımı gün geçtikçe azalmaktadır. Fakat, çok sınırlı olarak kullanacaksanız bile, kartvizitinizde şirketinize özel bir faks numarası koymamanız Kurumsal Kimliğinizi negatif olarak etkileyecektir.

 Bu kadar sınırlı seviyede kullanacağınız faks işlemi için, bir faks makinası almak ve faksınızı en azından ayda 26TL sabit ücretli bir numara tahsis etmek size mantıklı geliyor mu ?

 BackOfis Sanal Faks Hizmetleri ile isterseniz, mevcut Faks numaranızı BackOfis paylaşımlı faks numarasına yönlendirebilir veya size özel sabit ücretsiz faks numarası tahsis edebiliriz. Arzu ederseniz de,  e-posta ile BackOfis‘e göndereceğiniz dokümanları da sizin adınıza faks gönderimini de BackOfis sekreteriniz yapabilecektir.

BackOfis Sanal Faks Hizmeti Nasıl Çalışır ?

  1. Mevcut bir faks numaranız var ise, faks numaranızı BackOfis‘in size bildireceği numaraya yönlendirirsiniz,
  2. Böylelikle artık fakslarınız direkt olarak BackOfis‘e gelecektir,
  3. Mevcut bir faks numaranız yok ise, BackOfis size bir numara tahsis edecektir,
  4. Gelen fakslarınız ise, BackOfis ofis yönetim yazılımları ile size gelir gelmez mail olarak gönderilecektir,
  5. Seçtiğiniz pakete göre, e-posta ile göndereceğiniz dökümanları BackOfis sizin adınıza faks ile istediğiniz numaraya gönderimini de sağlayabilecektir.

Bilgi İçin Tıklayınız