Hakkımızda

BackOfis kurucuları, geçmişte 15 yıldan fazla uluslararası bilişim şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmış, son 8 yıldır da birer girişimci olarak uluslararası birçok girişimi Ortadoğu ve Afrika bölgesinde başarı ile hayata geçirmiş multinasyonel profesyonel yöneticilerden oluşmaktadır. Dolayısıyla, BackOfis kurucuları olarak sıfırdan bir girişimi hayata geçirmenin ve pazardaki büyük kurumsal şirketler ile rekabetin zorluklarını çok ama çok iyi biliyoruz.

BackOfis Sanal Destek Hizmetlerimiz ile, girişimcilerimizin şirketlerine; ekonomik, hızlı ve etkili çözümlerimiz ile Kurumsal Kimlik kazandırmayı ve KOBI’lerimizin teknolojinin faydalarını kullanarak, büyük ve kurumsal rakipleri ile daha etkin rekabet edebilmelerini hedefliyoruz. Böylelikle, BackOfis Sanal Destek Hizmetleri ile KOBİ’lerimizin hem hak ettikleri Kurumsal Kimliğe kavuşmalarını, bunu gerçekleştirirken maliyetlerini kontrol altında tutabilmelerini ve  iş geliştirme faaliyetlerine daha fazla zaman harcayabilmelerini hedeflemekteyiz.

Günümüzde, başarılı olmak için mutlaka ama mutlaka müşterilerinize güven tesis etmeniz gerekmekte fakat etkili bir Kurumsal Kimliğiniz olmadan müşterilerinize güven vermeniz mümkün olamayacaktır. BackOfis Sanal Destek Hizmetleri ile artık her girişimci, şirketine hızlı, etkin ve ekonomik olarak gerekli Kurumsal Kimliği kazandırabilir ve başarılı olmak adına rakiplerinden bir adım önde olabilir.

BackOfis, kurucularının Türkiye’de yerleşik yabancı sermayeli firması olan bir CDS Bilgi Teknolojileri A.Ş hizmetidir.